Descrierea postului

📢 Te invităm să te alături echipei de contabilitate, în cadrul Expert Mind, Sector 3, București!

Responsabilități:

• realizarea bilanţurilor;

• realizarea dosarelor de inventariere;

• verificarea și plasarea comenzilor de facturare;

• planificarea configurării noi în CRM, în funcție de necesități;

• realizare rapoartelor de activitate pentru management.

Cerințe:

• studii superioare în domeniul economico-financiar (licență, master);

• experiență de minim 3 ani într-o firmă de contabilitate;

• cunoașterea și utilizarea pachetului Microsoft Office;

• cunoașterea limbii engleze (nivel mediu sau avansat).

Aptitudini și competenţe necesare:

• capacitate de planificare și organizare;

• spirit de echipă;

• corectitudine, atenţie la detalii, seriozitate;

• capacitate ridicată de asimilare a informațiilor și de corelare a acestora;

Beneficiile tale sunt:

• pachet salarial progresiv, plus extrabonusuri:

– bonus de recomandare și de fidelizare;

– zi de naștere liberă;

– bonusări salariale suplimentare cu ocazia: Paște, Crăciun, etc;

• Short Friday lunar;

• şansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și motivată, cu o pregătire profesională solidă.

Dacă te simți motivat și îți dorești să ni te alături, așteptăm CV-ul tău la adresa de email: recrutare.b@expertmind.ro

Fotografii