Descrierea postului

Alătură-te echipei EXPERT MIND!

Căutăm un Economist/Contabil care să facă parte din echipa noastră de economiști din cadrul departamentului de Contabilitate din Iași.

Responsabilități:
• gestionarea unui portofoliu de clienți;
• operarea documentelor contabile;
• întocmirea și depunerea declarațiilor lunare/trimestriale pentru bugetul de stat;
• întocmirea și perfectarea balanțelor de verificare;
• consultanța contabilă pentru clienții din portofoliu;

Se solicită:
• studii superioare în domeniul economic;
• cunoașterea unui soft de contabilitate: Nexus/ WinMentor/Saga;
• bune cunoștinte de utilizare MS Office (Excel, Word);
• abilități de planificare și organizare;
• persoană dinamică, orientată spre rezultat;
• flexibilitate, excelente abilități de comunicare și interrelaționare;
• experiența într-o societate de expertiză contabilă reprezintă un avantaj;

Se oferă:
Un pachet salarial atractiv și progresiv, plus extrabonusuri:
– decontare taxe Ceccar și Cafr;
– bonus de recomandare și fidelizare;
– zi de naștere liberă.
Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul organizației.
Șansa de a face parte dintr-o echipă cu o pregătire profesională solidă, dinamică și motivată.

Te așteptăm în echipa noastră!

Fotografii