Contabil

3000 lei - 5000 lei /lună

Descrierea postului

Ai experiență în contabilitate și ești pasionat/ă de tehnologie?!

Îți dorești o schimbare și vrei să îți promovezi relevanța în contextul digitalizării informațiilor?!

Îți propunem noi abordări asupra formării și dezvoltării profesionale, integrând cunoștințe din contabilitate, control și informatică, mediu de lucru modern și plăcut, alături de o echipă tânără în continuă dezvoltare, salariu motivant, sporuri și creșteri în funcție de realizări, experiență și performanță.

Dacă îți place să pui lucrurile în ordine, vei avea oportunitatea să reorganizezi activitatea noastră din punct de vedere financiar-contabil și să o gestionezi așa cum consideri că este mai eficient.

Dacă Excel-ul îți este un prieten de nădejde și ai cunoștințe economice solide din facultate, ne-ar plăcea să te cunoaștem si să facem echipă cu tine.

Responsabilități:
– gestionarea completă a unui portofoliu de clienți (contabilitate, salarizare și alte servicii administrative, întocmirea situațiilor financiare)
– implementarea și gestionarea fluxului informațional

Cerințe:
• Studii superioare finalizate în domeniul contabilitate;
• Cunoașterea unui program de contabilitate;
• Bune cunoștințe de operare în Microsoft Office.

Lucrăm în NEXUS ERP!

Pentru orice alte detalii vă rog să ne scrieți!
Cazacu Victor-Andrei – 0763768836
cazacuvictorandrei@gmail.com