Contabil junior

2000 lei - 4000 lei /lună

Descrierea postului

Îți place contabilitate și ești pasionat/ă de tehnologie?!

Îți dorești să înveți și să urmezi acest domeniu, să faci parte dintr-o nouă generație de contabili?

Îți propunem noi abordări asupra formării și dezvoltării profesionale, integrând cunoștințe din contabilitate, control și informatică, mediu de lucru modern și plăcut, alături de o echipă tânără în continuă dezvoltare, salariu motivant, sporuri și creșteri în funcție de realizări, experiență și performanță.

Dacă îți place să pui lucrurile în ordine, vei avea oportunitatea să reorganizezi activitatea noastră din punct de vedere financiar-contabil și să o gestionezi așa cum consideri că este mai eficient.

Dacă Excel-ul îți este un prieten de nădejde și ai cunoștințe economice solide din facultate, ne-ar plăcea să te cunoaștem si să facem echipă cu tine, viitorul Contabil Junior.

Responsabilități:
• Înregistrarea și emiterea documentelor financiar-contabile;
• Activități de resurse umane și salarizare;
• Ajută la întocmirea balanței contabile;

Cerințe:
• Studii superioare finalizate/în curs de finalizare, preferabil contabilitate;
• Cunoașterea unui program de contabilitate poate reprezenta un avantaj;
• Bune cunoștințe de operare în Microsoft Office.

Lucrăm în NEXUS ERP.

Pentru orice alte detalii puteți să ne contactați.
Cazacu Victor-Andrei – 0763768836
cazacuvictorandrei@gmail.com