Asistent Back Office

Job Description

Te invităm să te alături echipei de Back Office, în cadrul Expert Mind Sector 3, București!

Nu este nevoie să ai experiență, poziția este entry-level. Ne dorim ca tu să fii o persoană:
deschisă și curioasă;
pozitivă și optimistă, orientată către rezolvarea de probleme;
comunicativă;
atentă la detalii și cu abilități de organizare.

Responsabilitățile tale vor fi:
scanări documente contabile;
arhivări documente contabile;
listări de documente contabile;
învațarea proceselor și respectarea procedurilor interne.

Ca angajat WIN, vei beneficia de:
program stabil de lucru în baza unui contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
bonus de recomandare și fidelizare;
zi de naștere liberă;
bonusări salariale suplimentare cu ocazia: Paște, Crăciun, etc;
Short Friday lunar;
șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și motivată, cu o pregătire profesională solidă.

Dacă ești interesat(ă), așteptăm CV-ul tău la adresa de email: recrutare.b@expertmind.ro

Photos